Malá plemena psů

Osobnost a šarm jsou dvě vlastnosti, které většina lidí spojuje s malým psům. S pomocí šlechtění, mnoho druhů vytvořeny s důrazem na specifické povahové vlastnosti.
Důvody, proč existuje malá psí plemena jsou různé. V některých případech, určité malé psy se specializovanými úkoly pro lovce, a dva z těchto druhů jsou Yorkshire teriéry a jezevčíky. V ostatních případech, byly závody jako maltské, Shish Tzu nebo pekingského palácového předstíral, že drží společnost šlechticů a bohatých lidí. Každá oblast na světě má své vlastní malé psí plemena, a oni se rozšíří po celém světě, stal se populární všude tam, kde byli přinesli.
Původ psa Chihuahua je Mexiko, když Shih Tzu a pekingského palácového byly přivezeny z Číny a Tibetu. Mnoho plemen teriérů, pochází ze Skotska. The pudly a Petit Chien Lion jsou myšlenka pocházet z období antického Řecka.
Před dávnými časy, vlastnit malý pes, jako Shih Tzu nebo pekinéz, něco jen pro bohaté a privilegované lidi, jak to bylo čistokrevný, která byla drahá vlastní. Jako střední třída se objevila v několika posledních stoletích, drahý malé psy se stala dostupnější pro více lidí, a protože byl zvláštní v porovnání s mutts jste viděli na ulici, ale také stal se populární.
Standardy chovu pro každý typ psa se liší v závislosti na jejich charakterové vlastnosti, vzhled, výšku a váhu. Standard plemene říká, jak psa, který závod by měl vypadat. Samozřejmě, je to spíše cíl, protože žádné dva psi jsou úplně stejné. Příroda rozhoduje každý pes má vzhled na konci, takže chovatelé mohou učinit pouze tolik o tom.
Jediný rozdíl mezi malými a velkými psy je velikost. Jen proto, že je malé, to neznamená, že byste se měli chránit pes příliš mnoho. Malé rozměry, neznamená, že jsou navíc náchylné k onemocnění v porovnání s větším závodem. Ve skutečnosti malý pes obvykle má delší životnost, než velký pes.
Mnoho lidí se zdá, že si pomocí oblečení na malé psy, oblékání, a přidávání příslušenství tak, aby byly vypadat roztomile. Můžete udělat to samé s velkým psem, samozřejmě, ale efekt jen není totéž, jak to může být s malou Yorkie nebo možná s Chihuahua.
Leukémie u psů – Více informací o příznaky leukemie u psů a léčby leukémie u psů.
Související články – domácí zvířata, malé psy,

Jak se naučit psa až k patě? Zde se dozvíte!
Dog medicína pro běžné podmínky
Severní Kalifornii majitelé domácích zvířat Příjem záznam 9.000 dolarů Úhrada z domácích zvířat nejlepší
Organické odstraňovače blecha koberec
Jak učit štěně vylézt schody a přijímat Collar
Jak se připravit psa
Nemoci ryb dát pozor
ForCourtingA Panda Muž zůstal pod strom devět nocí a dnů
Nejlepší Backyard Kurník plány pro tebe
Jak učit Směrová příkazy pro začátečníky hbitost psa
Užitečná ochrana pro psy